Влада Київської області перейматиме досвід та напрацювання КМДА у питаннях поводження з безпритульними тваринами PDF Печать E-mail
Перед початком засідання учасники круглого столу відвідали комунальний притулок для тварин, що розташований у смт. Бородянка

15 вересня у Київській області відбувся «круглий стіл» з обговорення розробки нормативно-правового забезпечення, вдосконалення та реалізації заходів щодо врегулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Київської області.

До розмови за «круглим столом» були запрошені фахівці державних, обласних та профільних установ та відомств, представники громадських зоозахисних організацій, щоб кожен з присутніх міг висловити своє бачення вирішення проблеми та внести пропозиції.

Перед початком засідання учасники круглого столу відвідали комунальний притулок для тварин, що розташований у смт. Бородянка, де отримали вичерпні відповіді від директора КП «Притулок для тварин» Ольги Дроздової, ветеринарних лікарів та співробітників притулку щодо утримання тварин, їх стерилізації, вакцинації, перетримці та пошуків для них нових хазяїв.

Ольга Дроздова повідомила, що за 8 місяців поточного року 219 собак з притулку знайшли новий дім, ще 628 собак після стерилізації повернулося до Києва під відповідальність балансоутримувачів та волонтерів. Тільки з 10 до 14 вересня нові господарі знайшлися для 19 собак.

Як зазначив після завершення круглого столу начальник Головного управління ветеринарної медицини в Київській області Микола Ляпунов, при прийнятті відповідного рішення владою області буде врахований досвід та напрацювання Київської міської державної адміністрації, інших областей України, а також європейський досвід та країн СНД.

Довідково

За приблизними підрахунками Державного комітету ветеринарної медицини на Київщині нараховується близько 24 тисяч безпритульних собак та 37 тисяч котів.

 Источник: Офiцiйний веб-портал Київської мiської влади
 
ОфiцiйнийИнформационная база животныхХарьковскийХарьковский