Голова ради організації захисників тварин Aktion tier висловив подяку Леоніду Черновецькому за опіку над безпритульними тваринами в м. Києві (подяка) PDF Печать E-mail

Голова ради організації захисників тварин Aktion tier Хольдерг Кнілінг висловив подяку Київському міському голові Леоніду Черновецькому за опіку над безпритульними тваринами в м. Києві. Про це інформує прес-служба КМДА.

«Стан справ у Бородянському притулку для тварин змінився на краще. Під час Вашого перебування на посту мера значно поліпшилось співробітництво між мерією Києва та організаціями із захисту тварин у Києві. Я вважаю, що це Ваш особистий внесок, і хотів би подякувати Вам від імені організації Aktion tier. Ми сподіваємося, що Київ і надалі залишатиметься на цьому шляху і, навіть попри те, що Ви маєте вирішувати безліч інших важливих питань, Ви продовжуватиме опікуватися проблемою безпритульних тварин», — йдеться в зверненні Хольдерга Кнілінга до Леоніда Черновецького.

Крім того, Голова ради організації захисників тварин Aktion tier висловив вдячність Київському міському голові за відзнаку, якою були нагороджені представники міжнародних організацій із захисту тварин.

«Ми розцінюємо це, як знак подяки за нашу роботу впродовж останніх 12 років», — додав Хольдерг Кнілінг.

Нагадаємо, перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька 15 квітня 2009 року вручила подяки Київського міського голови представникам міжнародних громадських організацій захисту тварин з Великої Британії, Австрії та Німеччини, які з 1997 року надають фінансову та професійну підтримку громадським організаціям захисту тварин в Україні та в місті Києві.


Источник: Київська Мiська Державна Адмiнiстрацiя

 
    отдам котят 2011 | Интернет магазин детских игрушек смотреть. | Афиша кинотеатров - афиша киева. Театральная и концертная афиша. | Отдам ам стафф терьер а. | Самая актуальная информация ювелирный интернет магазин у нас.