Міжнародні зоозахисники відзначають кардинальне поліпшення ставлення до тварин у притулку в Бородянці PDF Печать E-mail

Координатор міжнародної зоозахисної організації Tierhilfswerk Крістіан Янач відзначає кардинальне поліпшення ставлення до тварин, які перебувають у КП «Притулок для безпритульних тварин» у Бородянці після зміни керівництва підприємства.

Як сказано в повідомленні комунального підприємства, про це К.Янач заявив у своєму листі на адресу Київського міського голови Леоніда Черновецького.

«Не має значення, наскільки різко я висловлював невдоволення щодо цього притулку в минулому. Сьогодні я можу сказати – зміни є! Завдяки допомозі Київської міської адміністрації Ольга Дроздова – новий директор Бородянського притулку та її команда за короткий час показали, на що здатні тверда рішучість і любов до тварин. Ми залишили притулок у Бородянці з позитивними емоціями, тому що побачили щасливих собак, яких тримають у чистоті й піклуються про них з любов`ю», – цитує КП лист К.Янача.

У притулку нагадують, що в березні цього року в них на запрошення КМДА побували представники громадських організацій із захисту тварин з Німеччини й Австрії.

Як повідомляв УНІАН, 16 квітня на прес-конференції в Києві К.Янач, який був представлений як президент Організації із захисту тварин Австрії, і президент Організації із захисту тварин Великої Британії Джон Руейн повідомили, що збирають інформацію про те, як у столиці України вирішують проблему безпритульних тварин. У той час вони були обурені жорстокими методами поводження з тваринами, зокрема, у притулку, розташованому в Бородянці, у минулі роки. Вони повідомили, що продовжують збирати інформацію про поводження з тваринами, щоб передати її в УЄФА і в профільний комітет Європарламенту. Також на прес-конференції вони висунули вимогу до влади Києва під час вирішення проблеми безпритульних тварин діяти виключно гуманними методами.

Зоозахисники заявили, що якщо в Києві не зміниться ставлення до бездомних тварин, то вони рекомендують УЄФА не обирати столицю України для проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 року.


Источник: УНІАН

 
    коптильня из нержавейки . viyar.kiev.ua/catheg/57.html - фасады для шкафа купе.